• Home
  • fotografia dziecięca gliwice

Fotografia dziecięca w Gliwicach, sesje zdjęciowe dla dzieci Gliwice

Dzieci tak szybko rosną! Zatrzymajmy tą chwilę na dłużej!

Ciepła i miła atmosfera, bez niepotrzebnego stresu, przede wszystkim! Pójdziemy na spacer, porozmawiamy, pobawimy się… a w między czasie! Aparat w dłoń i łapiemy! Momenty, które za kilka lat będziecie wspominać ze wzruszeniem. Radosne uśmiechy, chwile zamyślenia – dzieci to setki emocji. Warto zatrzymać je na dłużej i stworzyć najlepszą pamiątkę.

Kiedy jest dobry moment na zrobienie sesji zdjęciowej dla dzieci?

Zawsze! Wystarczy trochę natury, a scenariusz pisze się sam. Zaplanowałaś już dzień sesji dla Twojej pociechy, ale zapowiada się pochmurny dzień? To nic nie szkodzi! Praca z dzieckiem podczas ostrego popołudniowego słońca może okazać się trudna, pochmurne niebo będzie wówczas działało na naszą korzyść 🙂 Chmury tworzą naturalną blednę, przez co na fotografiach otrzymujemy gładkie światło, bez ostrych cieni.

Jak przygotować dziecko do sesji zdjęciowej?

Stres na bok! Dzień na “planie zdjęciowym” z pewnością jest dla dziecka dużym wyzwaniem, lecz strach i stres to najgorsze, co może nam towarzyszyć. Nie bez powodu jedną z kategorii w jakiej umieszczam zdjęcia z dziećmi to “spacer z aparatem”. Odkrywajmy nieznane miejsca, pobiegajmy, pobawmy się! Aktywnie spędzony czas wśród natury to zawsze dobry pomysł! W tym czasie ja, jak tylko zapomnisz o mojej obecności. uwiecznię najważniejsze chwilę, zatrzymam czas i stworzę najwspanialszą pamiątkę. Szczerość i radość!