• Home
  • fotografia wydarzen fotoreportaz gliwice

Fotografia wydarzeń w Gliwicach, fotoreportaż Gliwice

Planujesz ważne wydarzenie? Nie zapomnij o fotorelacji!

Ważna okoliczność, konferencja, impreza firmowa, urodziny… Wiele dzieje się w Gliwicach! Zadbaj o to, aby zatrzymać te chwile. Stworzę album pełen zdjęć w którym uwiecznię wszystko, co tego dnia było dla Ciebie ważne! Goście, jedzenie, atmosfera, muzyka, wystrój… W każdy z tych elementów włożyłeś dużo pracy, energii i zaangażowania. Zadbaj o to, by wspomnienia zostały z Tobą na zawsze.

Udostępnij album dalej!

Pokaż swoim gościom, jak spędzili ten dzień! Bez różnicy, czy to krótki event, który trwa trzy godziny czy całodniowa impreza. Jestem gotowa! Co więcej gwarantuje, że zdjęcia wykonane podczas wydarzenia, dostaniesz bardzo szybko, aby móc się nimi cieszyć, zanim jeszcze opadną emocje. Podczas takich wydarzeń zawsze mam przy sobie dodatkowe baterię, karty pamięci oraz przenośny dysk, na którym robię kopię zapasową, aby mieć pewność, że fotografie są bezpieczne. Są momenty, których nie da się powtórzyć i dbam o bezpieczeństwo materiału na bieżąco.

Wszystko w jednym worku?!

Absolutnie nie! Każde wydarzanie jest inne i rządzi się swoimi prawami. Moim zadaniem jest pokazanie wyjątkowej energii, dynamiki i trzymanie ręki na spuście migawki w odpowiednim momencie. Podczas fotoreportażu opowiadam – co, gdzie, jak, dlaczego. Szeroki kadr, detal, porterty – pomaga mi w tym profesjonalny sprzęt firmy Canon o szerokości od 16mm do 85mm.

Podczas fotografowania wydarzeń jestem w każdym miejscu łapiąc najważniejsze momenty, jednocześnie będąc niezauważona przez gości. Wszystko po to, aby efekt fotorelacji był dla Ciebie niezwykłą pamiątką!

Szukasz fotografa, który uwieczni Twoją imprezę? Fotografuję nie tylko wydarzenia w Gliwicach, ale także na terenie całego Śląska. Napisz do mnie i poznaj moją ofertę.