• Home
  • Justyna Rogatko Robię zdjęcia fotograf fotografia Gliwice

Jestem Justyna i Robię Zdjęcia.

Jestem w lesie z robotą, a mimo to oddaję zlecenia w terminie! Dokładnie tak, bo właśnie tam spędzam swój wolny czas. Jadę na rowerze, rozwieszam hamak pomiędzy drzewami, zasypiam w odgłosach lasu… a służbowo klikam. Klikam na Facebooku, Instagramie, naciskam spust migawki i tak mijają godziny. Potrzebujesz fotografii dla Siebie lub dla Swojej firmy? Pokaż mi wszystko, co dla Ciebie ważne przed obiektywem, a ja zatrzymam czas na dłużej.

Fotografia Gliwice, fotograf w Gliwicach, zdjęcia Gliwice, sesje zdjęciowe w Gliwicach… znudziło Ci się wpisywanie fraz, by znaleźć to, czego szukasz? I bardzo dobrze, bo właśnie jesteś w odpowiednim miejscu!

Progate Media to fotografia, której szukasz i reklama w Internecie, której potrzebujesz. Gliwice to moje miasto i to tutaj zrodziła się moja miłość do fotografii. Najlepiej czuje się w fotografii kulinarnej i zdjęciach reklamowych, jednak uwielbiam wyjść z aparatem na spacer i tworzyć niezwykłe kadry pełne emocji! Fotografią zajmuje się już od 4 lat i chętnie podejmę się nowych wyzwań!

Fotografia reklamowa, fotografia dla gastronomii, fotografia dla biznesu, plenerowe sesje zdjęciowe, fotografia portretowa, reportaż ślubny, zdjęcia dla firm i usług – jestem gotowa na każde fotograficzne wyzwanie!

Skontaktuj się ze mną i ustalmy wspólnie najlepszy termin. Robię zdjęcia nie tylko w Gliwicach, ale na terenie całego Śląska. Jeśli szukasz fotografa w okolicy, to właśnie znalazłeś.

Jaka kategoria fotografii Cię interesuje?
Zdjęcia Reklamowe
Zdjęcia dla Gastronomii
Fotografia Portretowa
Plenerowe sesje zdjęciowe 
Fotografia wydarzeń
Fotoreportaż
Fotografia dziecięca
Lifestylowe sesje zdjęciowe

Zobacz także tutaj:
-Facebook 
-Instagram
-Znany fotograf 

I prywatnie na Instagramie 🙂 

 

Fotografia w Gliwicach, fotograf Gliwice

Aparat
Za wysoką jakość zdjęć odpowiada pełno-klatkowy aparat fotograficzny Canon 6d mark II. Doskonale poradzi sobie w różnych warunkach.

Oczy
A nawet cały zestaw oczu! W pracy posługuję najwyżej klasy obiektywami Canon, od szerokokątnych po mocne zbliżenie i detal.

Światło
Ciemno wszędzie… nie, nie! Mobilne światło studyjne rozstawię gdzie trzeba i oświetlę gdzie trzeba. Wady chowamy w ostry cień!

 

Do fotografii wykorzystuję profesjonalny sprzęt, który daje najwyższą jakość:

-Lustrzanka Canon 6d Mark II
-Obiektyw Canon 85mm f/1,2
-Obiektyw Canon 24-70mm f/2,8
-Obiektyw Canon 16-35mm f/2,8
-Obiektyw Canon 50mm f/1,4
-Oświetlenie studyjne Quadralite
-Oryginalne oprogramowanie