• Home
  • Portfolios
  • Biegam z aparatem, tańczę z lampami, robię zdjęcia – ZOBACZ FILM

Fotografia, film

Biegam z aparatem, tańczę z lampami, robię zdjęcia, zajmuje się reklamą

Robię zdjęcia, a opowiadam o filmie? Prowadząc profile z różnych branż, na różnych portalach społecznościowych wiem jedno – ważna jest regularność oraz różnorodność. Wysokiej jakości fotografie, które pokazują zalety danych usług to nie wszystko. Najważniejszy i pierwszy krok to przyciągnięcie uwagi. Ciekawe zdjęcia to jedno, i koniecznie trzeba o nie zadbać, bo to ich na twoim fanpage’u jest najwięcej! Film sprawdza się w tym doskonale tam, gdzie fotografia nie daje sobie rady – zbyt długa fotorelacja mogłaby być nudna i nikt by jej nie zobaczył. W kilkanaście sekundowym filmie można pokazać to, co zdjęciami wyszłoby nieudolnie. Film to także dodatkowa dynamika i energia.

Zdecydowałam się na stworzenie filmu, żeby pokazać kulisy mojej pracy. To z pewnością ważne dla moich przyszłych klientów. Dzięki temu w łatwy i przede wszystkim ciekawy sposób mogę pokazać moje zaangażowanie, styl, a także kawałek “tajemnicy zawodowej”, co utwierdzi w przekonaniu, że to właśnie ja jestem osobą, z którą warto współpracować.

W branży kreatywnej liczy się efekt, który przedstawiasz oraz to, jaką osobą jesteś i jak się z Tobą współpracuje. Zobacz film i poznaj moją pracę 😉

Za obiektywem: Justyna Rogatko Progate Media
Za kamerą: Tomasz Kozuba Jowisz Media
Na talerzu: Minibrowar Majer 
Kanapa: Takk Bar & Lounge

Prev
Next