• Home
  • Portfolios
  • Spacer wśród pól i łąk idealnym scenariuszem na sesję dziecięcą!

Fotografia dziecięca, portret

Spokojny spacer dla rodziców, aktywny czas dla dzieci – tereny w okolicy jeziora w Czechowicach polecają się na wspólne spędzanie czasu z dziećmi! Kilka kilometrów od centrum Gliwic znajduje się miejsce, które spełnia wszystkie warunki spędzania wolnych chwil w ciekawy sposób. Piaszczysta plaża, miejsca do grillowania, stadnina koni, kajaki, rowery wodne… długo by opowiadać, lecz tym razem nie o tym!

Podczas spaceru z Lidią szukaliśmy nowych ścieżek – zwiedziliśmy pomosty, rzadko uczęszczane leśne ścieżki, pola przesłodkich truskawek, szukałyśmy kwiatków… to był fajny dzień!

Najnowsze zdjęcia dla Lidii to dobry pretekst, aby pokazać także kilka zdjęć portretowych sprzed kilku lat (!) Jak bardzo zmieniła się Lila?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#littlegirl #😍 #🌼 #nature #blueyes #gliwice #photography #photoshoots

Post udostępniony przez Progate Media Robię Zdjęcia (@progatemedia.pl)

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#summertime #bubbles #😊 #gliwice #picoftheday #photoshoots

Post udostępniony przez Progate Media Robię Zdjęcia (@progatemedia.pl)

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#blackandwhite #portraitphotography #portrait #babygirl #face #gliwice #photoshoot #blackandwhitephotography

Post udostępniony przez Progate Media Robię Zdjęcia (@progatemedia.pl)

Kiedy jest dobry moment na zrobienie sesji zdjęciowej dla dzieci? Zawsze! Wystarczy trochę natury, a scenariusz pisze się sam. Zaplanowałaś już dzień sesji dla Twojej pociechy, ale zapowiada się pochmurny dzień? To nic nie szkodzi! Praca z dzieckiem podczas ostrego popołudniowego słońca może okazać się trudna, pochmurne niebo będzie wówczas działało na naszą korzyść 🙂 Chmury tworzą naturalną blednę, przez co na fotografiach otrzymujemy gładkie światło, bez ostrych cieni. Zobacz pierwsze fotografie z ostatniej sesji – pochmurne niebo i zbliżający się krótki deszcz. Ostatnie zdjęcia ze spaceru zrobiłyśmy podczas zachodzącego słońca. Ostre światło sprawia, że naturalnie mrużymy oczy lub odwracamy twarz. Poniżej przykłady różnych zdjęć, które zrobiłyśmy podczas trzech godzin spaceru. Jak przygotować dziecko do sesji zdjęciowej? Stres na bok! Dzień na “planie zdjęciowym” z pewnością jest dla dziecka dużym wyzwaniem, lecz strach i stres to najgorsze, co może nam towarzyszyć. Nie bez powodu jedną z kategorii w jakiej umieszczam zdjęcia z dziećmi to “spacer z aparatem”. Odkrywajmy nieznane miejsca, pobiegajmy, pobawmy się! Aktywnie spędzony czas wśród natury to zawsze dobry pomysł! W tym czasie ja, jak tylko zapomnisz o mojej obecności. uwiecznię najważniejsze chwilę, zatrzymam czas i stworzę najwspanialszą pamiątkę. Szczerość i radość dziecka!

O więcej zapytajcie Lidię – odpowiedzi 7-latki są o wiele cenniejsze niż nie jedna długa recenzja!

Dla:

Lidia, 7 lat

Gdzie?:

Jezioro Czechowice, pola, łąki

Date:

30 czerwca 2020

Prev
Next