• Home
  • Portfolios
  • GENTS. Events w Arenie Gliwice! Hektolitry alkoholu i setki zadowolonych gości

GENTS. Events w Arena Gliwice

Gents. Events – historia zaczyna się wczesną wiosną 2020 roku. Pomysł jest genialny, realizacja w trakcie, wszyscy gotowi, ale… pandemia krzyżuje plany. Zamiast wielkich imprez chowamy się do domów, aby czekać na bezpieczne czasy.

Nadchodzi jesień 2021 i z podwójną mocą nadchodzą oni – GENTS. Events czyli Paweł Kuśka i Krzysiek Kozicki. Setki godzin spędzonych nad planowaniem nie poszły na marne! I tera pa to: 

Gents. Events – to najlepszy zespół do współtworzenia imprez, jaki możesz napotkać na swej drodze. Projekty wykonywane z oszałamiającą skutecznością, terminy przestrzegane niczym święte przykazania, skala przedsięwzięć rosnąca w tempie inflacji. Przygotujemy dla Ciebie wydarzenie o którym nie miałeś prawa marzyć – bo my zrobiliśmy to pierwsi! Udowodnij w swoim korpo, że istnieje lepsza forma zabawy niż owocowe czwartki. Kreatywnie, z dystansem, na naszych zasadach. GENTS. EVENTS

Ja też, ROTFL

i cała brygada! Czyli selekcja dzikich ludzi, którzy łącząc swoją pasję tworzą event,
po którym jeszcze dwa dni chodzisz do tyłu! Im hamulce bardziej wysiadają,
to tym mocniej kładziemy nogę na gaz!

Poniżej fotorelacja z ostatniej imprezy w Arenie Gliwice gdzie GENTS. Events obsługiwało ponad 1500 gości!  Strefa barowa z hektolitrami Johnnie Walker Red Rye Finish? Czysta przyjemność.

Dla:

GENTS. Events

Gdzie?:

Arena Gliwice

Date:

23 listopada 2021

Prev
Next