• Home
  • Portfolios
  • Dlaczego warto zdecydować się na sesję zdjęciową? To jest bezcenne!

Sesja zdjęciowa, fotografia portretowa

Dlaczego warto zdecydować się na sesję zdjęciową?

Na sesję zdjęciową zapraszamy każdą z Was, ponieważ jest to niezwykłe doświadczenie i wspaniała pamiątka, która zostanie z Wami na lata. Nie trzeba być modelką, aby dobrze wyglądać na fotografiach! Wspólnie z Agatą Beauty zadbamy o to, aby zdjęcia były perfekcyjne. Podczas sesji pomagam ustawić się, by wyglądać jak najkorzystniej. Robię masę zdjęć, z których to TY później wybierasz swoje ulubione ujęcia. Zawsze przesyłam pakiet zdjęć różnych ujęć do wyboru. Następnie potrzebuje kilku dni, aby przygotować każde zdjęcie podczas autorskiej obróbki i retuszu skóry.

Sesje zdjęciowe wykonujemy w Gliwicach w wynajętym apartamencie. Zależy nam na jasnych i nowoczesnych pomieszczeniach. Chcemy, abyś czuła się z nami swobodnie. Dbając o Twój komfort zawsze znajdujemy czas na herbatę lub kawę 🙂 Dysponuję mobilnym studiem fotograficznym, dzięki czemu idealne światło uzyskam w każdym miejscu – taką sesję możemy wykonać także u Ciebie w domu. Wykonujemy sesje portretowe w szerokim tego słowa pojęciu 😉 oraz sesje sensualne/kobiecie, lifestylowe czy biznesowe. Opowiedz, jakich zdjęć potrzebujesz i z pewnością stworzymy wspólnie coś wspaniałego! Przed zdjęciami warto skorzystać z usługi profesjonalnej makijażystki.

Agata już od 5 lat zajmuje się przede wszystkim szeroko pojętym makijażem, a dodatkowo stylizacją włosów. Od lat wychodzi na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientek. Wasze zadowolenie jest dla niej największą satysfakcją. Na co dzień pracuję w salonie fryzjerskim. Charakteryzuje się stylem makijażu, w którym podkreśla urodę, dobiera produkty oraz kolory indywidualnie do typu urody oraz preferencji. Zawsze kieruje się oczekiwaniami oraz tym, abyś czuła się wyjątkowo. Jej zadaniem jest sprawić, abyś podczas sesji wyglądała perfekcyjnie! Makijaż najczęściej trwa około godziny i to dodatkowy czas, który wykorzystujemy, aby lepiej się poznać i móc zrelaksować się przed zdjęciami.

Dlaczego warto zrobić sobie sesję zdjęciową?
– zainwestuj w siebie i zobacz swoją najlepszą odsłonę,
– stworzysz piękną i trwałą pamiątkę dla Siebie i Twoich bliskich,
– zatrzymasz ulotny czas na zawsze,
– spędzisz czas w ciekawy sposób,
– nabierzesz nowego doświadczenia,
– spróbujesz swoich sił przed obiektywem,
– dzięki naszej pomocy nabierzesz odwagi i pewności siebie, a to zaleta bezcenna!

Poniżej w filmie starałyśmy się opowiedzieć Wam więcej na temat sesji fotograficznych, które dla Was przygotowujemy. Mamy nadzieję, że rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Poznaj nas bliżej i do zobaczenia na sesji!

Dla:

każdego

Gdzie?:

Gliwice

Date:

2 maja 2021

Prev
Next